SECURE CASE STUDY 2020 - darmowy udział w konferencji dla studentów i pracowników WCY

03.09.2020

Zapraszamy Cię na konferencję SECURITY CASE STUDY 2020 poświęconą w całości cyberbezpieczeństwu: https://www.securitycasestudy.pl/

Zarezerwuj w kalendarzu termin 10-11 września, dołącz do grona ekspertów i entuzjastów IT security!

SCS każdego roku przyciąga setki uczestników społeczności IT Security, bo jest wydarzeniem wyjątkowym a niesamowita atmosfera i świetny networking to coś co oprócz merytorycznego programu charakteryzuje tę konferencję od lat. Ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników SCS 2020 odbędzie się w Wirtualnym Centrum Konferencyjnym. SCS 2020 to 3 sceny tematyczne: SCS PRO, SCS OPEN i SCS VENDORS a także specjalistyczne WARSZTATY oraz duża hala SCS EXPO. SCS 2020 to również networking! Uczestnicy będą mogli spotkać się wzajemnie za pośrednictwem awatarów, porozmawiać zarówno w większym gronie jak i indywidualnie spotkać się w specjalnie wyznaczonych strefach networkingowych. Oczywiście nie zabraknie treściwych dyskusji, konkursów i innych atrakcji proponowanych przez wystawców.

Czy to nie brzmi zachęcająco!

SCS skupia menedżerów i dyrektorów IT, szefów działów bezpieczeństwa (CISO /CSO), osoby odpowiedzialne za administrowanie sieciami i systemami IT, szefów działów audytu, konsultantów i ekspertów bezpieczeństwa informacji, przedstawicieli służb mundurowych, specjalistów ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego, specjalistów ds. kryminalistyki oraz oczywiście pasjonatów i entuzjastów IT.

Udział w konferencji wymaga rejestracji pod adresem: https://www.securitycasestudy.pl/rejestracja/

Tegoroczny SCS dla studentów i pracowników Wydziału Cybernetyki po uzyskaniu indywidualnego kodu rejestracyjnego jest darmowy!!! W celu uzyskania indywidualnego kodu należy mailowo skontaktować się z Rafałem Kasprzykiem (rafal.kasprzyk@wat.edu.pl), będącym członkiem Rady Programowej SCS 2020.