Bogata oferta Koła Zainteresowań Cybernetycznych

16 Kwiecień 2018

Witajcie !!! Pełni energii ruszamy z wiosenną odsłoną Koła Zainteresowań Cybernetycznych. Przed nami kilka wspaniałych miesięcy, które przeniosą Was w świat niezwykłych projektów i samorozwoju. Już niedługo wypływamy na nieznane wody cybernetyki!!!  W tym semestrze chcielibyśmy zaproponować Wam kilka grup rozwojowych:

1. Grupa Cyber Security
    Interesujesz się cyberbezpieczeństwem? Marzysz o karierze w tym kierunku? Chciałbyś uczestniczyć w grach typu CTF.
    Pierwsze spotkanie: 19.IV.2018 sala 252a S godz. 17:35
  2. Grupa Kryptologii
    Od kryptologii zależy nasze bezpieczeństwo. Oprócz tradycyjnych szyfrów do dzisiejszego świata przenika kryptologia postkwantowa. Jeśli chcesz rozwijać w praktyce umiejętności kryptologiczne zapraszamy Cię.
    Pierwsze spotkanie:19.IV.2018 sala 252a S godz. 18:50
  3. Grupa konkursowa KZC
    To miejsce gdzie każdy pomysł może zostać zrealizowany. Co roku z sukcesami startujemy w wielu konkursach. Jeśli chcesz też spróbować swoich sił w eventach poza uczelnianych, zapisz się tutaj.
    Pierwsze spotkanie: 19.IV.2018 sala 252a S godz. 19:10
  4. Grupa Samopomocy
    Dzisiejsze systemy informatyczne to praca wielu inżynierów, stąd niezbędna jest umiejętność pracy w grupie. Czemu nie nauczyć się tego na WAT. Każdy z nas ma słabsze i lepsze strony. Pomagajmy sobie nawzajem w nauce. Studia będą łatwiejsze!!! A przy okazji warto pamiętać iż ucząc innych sami się uczymy i jest to najlepsza metoda.
    Termin wkrótce na naszym fanpagu

PS: Do wszystkich grup zapraszamy, bezwzględu na stopień aktualnej wiedzy. Wystarczy chęć poświęcenia czasu !!!

Więcej informacji na naszym fanpagu gdzie znajdziecie informacje o kolejnych spotkaniach i projektach.