Konferencja doktorancko-studencka "Ewolucja wojen. Wielość uwarunkowań"

04 Grudzień 2018

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego oraz Zakład Bezpieczeństwa Narodowego serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na Konferencję Doktorancko-Studencką pt. „Ewolucja wojen. Wielość uwarunkowań”, która odbędzie się 12 grudnia w sali 115 Klubu WAT od godziny 9-tej.

Zagadnienia pod którymi chcielibyśmy przybliżyć tematykę dla Państwa zainteresowanych do czynnego i biernego udziału:

1. Ewolucja taktyki i sztuki operacyjnej
  2. Typologia konfliktów i wojen
  3. Wnioski konfliktów XX. i XXI. wieku
  4. Rewolucje w dziedzinie wojskowości
  5. Organizacje międzynarodowe wobec konfliktów i wojen
  6. Polska wobec konfliktów i wojen
  7. Wojny w nauce i literaturze

Jednocześnie w holu na 1 piętrze Klubu WAT, znajdować się będzie stoisko jednego z naszych patronów - Wydawnictwa PWN. Będą mieli Państwo okazję zakupić książkę Roberta H. Latiffa „Wojna przyszłości. W obliczu nowego globalnego pola bitwy.”, która była inspiracją do zorganizowania powyższej konferencji, a także inne ciekawe tytuły.

PDF icon program_oficjalny_ewolucja_wojen.pdf662.8 KB