BotTROP na Forum Innowacyjności Sił Zbrojnych 2021

26.10.2021

Innowacyjność na rzecz Sił Zbrojnych RP, Europejski Fundusz Obronny jako szansa dla polskiego sektora obronnego czy technologie kosmiczne i satelitarne dla potrzeb obronności i bezpieczeństwa to tematy Forum Innowacyjności Sił Zbrojnych 2021, które odbywa się 26 października br. w Wojskowej Akademii Technicznej.

Organizatorem spotkania, które będzie okazją do promocji działalności badawczo–rozwojowej realizowanej na rzecz obszaru obronności i bezpieczeństwa państwa jest Ministerstwo Obrony Narodowej, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Celem Forum Innowacyjności jest integracja wojska, przemysłu i nauki zgodnie z założeniami polityki innowacyjności resortu obrony narodowej.

Wydział Cybernetyki na Forum w ramach wystawy w Klubie Wojskowej Akademii Technicznej prezentuje system wykrywania botów w sieci korporacyjnej - BotTROP. Więcej informacji o systemie prezentowaliśmy na naszej stronie internetowej w ramach artykułu dotyczącego udziału WCY w XXIX Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego

Po szersze informacje dotyczące Forum Innowacyjności Sił Zbrojnych 2021 odsyłamy do strony internetowej Wojskowej Akademii Technicznej.