Citi® Virtual FinTech Hackathon

08.11.2022

W dniach 21-25 listopada br. odbędzie się Citi® FinTech Hackathon - tygodniowy wirtualny hackathon zorganizowany przez Citi Solutions Center w Warszawie we współpracy z Citi University Partnerships in Innovation & Discovery (CUPID) Program.  Skierowany jest do studentów zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności technologicznych i sprawdzeniem ich w pracy nad realnym, biznesowym wyzwaniem. W trakcie trwania hackathonu studenci mogą liczyć na wsparcie ekspertów Citi, biorąc udział w spotkaniach networkingowych lub wirtualnych konsultacjach.
Najlpesi będą mieli szansę na przyspieszoną ścieżkę rekrutacyjną oraz nagrody:

1 miejsce: Konsola Playstation 5
   2 miejsce: Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot Kickscooter
   3 miejsce: Dron DJI Mini 2

Aby wziąć udział, zarejestruj się tutaj.
Rekomendowana wielkość zespołu to od 2 do 4 osób, ale nie musisz mieć grupy, aby zarejestrować się na wydarzenie. Zespół może być utworzony po rozpoczęciu wyzwania.
Zapisy trwają do 15 listopada 2022, do godziny 23:59. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas na adres: student@citi.com

PDF icon hackathon.pdf314.08 KB