Dr Bliźniuk ekspertem Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacji i Cyberbezpieczeństwa

13.07.2021

Dr inż. Grzegorz Bliźniuk z Wydziału Cybernetyki został ekspertem Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacji i Cyberbezpieczeństwa. Pracownik Instytutu Systemów Informatycznych będzie członkiem komitetu ds. rozwoju i certyfikacji kompetencji branżowych.

Sektorowe Rady ds. Kompetencji to inicjatywy oddolne odpowiedzialne za współpracę z pracodawcami i jednostkami naukowymi oraz za wyznaczanie kierunku zmian w szkolnictwie. 17 wybranych rad umożliwia przedsiębiorcom oddziaływanie na usługi edukacyjne – na to, czego i jak uczą polskie szkoły, uczelnie, instytucje szkoleniowe, z tego też powodu niezmiernie cieszy udział w tym przedsięwzięciu pracownika naszego wydziału.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!