13.05.2019

Zespół Code Hussar z Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej, w składzie: Patryk Ostrowski, Sebastian Szczepański oraz Piotr Filochowski zajął pierwsze miejsce w hackathonie Best Hacking League zorganizowanym 12 maja przez Politechnikę Warszawską.

18.04.2019

Polska Drużyna, w której skład wchodzili, między innymi, pracownicy Wydziału Cybernetyki zajęła 6 miejsce w turnieju Locked Shields 2019 - największych i najbardziej zaawansowane technicznie ćwiczeniach w zakresie cyberbezpieczeństwa na świecie.

18.04.2019

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego WAT oraz Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Organizacji i Zarządzania WCY zapraszają na konferencję Doktorancko-Studencką "Bezpieczeństwo sektorowe w XXI wieku – badania i perspektywy”, która odbędzie się 5.06.2019 r.