Hackathon Asseco - w puli 30 tys. PLN

21.10.2021

Bądź o krok przed cyberoszustami i zaproponuj technologiczne rozwiązanie, które pomoże instytucjom finansowym zabezpieczyć swoich klientów (biznesowych i indywidualnych) przed wszelkiego rodzaju oszustwami, wyłudzeniami i fraudami.

Wyzwanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych: od studentów kierunków informatycznych i pokrewnych, aż po programistów, specjalistów data science (w szczególności AI/ML), IT security i UX.

Hackathon ma być przede wszystkim dobrą zabawą oraz nauką umiejętności technicznych i biznesowych pod okiem doświadczonych mentorów. Nie wymagamy gotowych rozwiązań, liczą się bardziej pomysły, pozytywna motywacja i potencjał zespołu.

Więcej informacji na stronie organizatora - firmy Asseco.

Zachęcamy do wzięcia udziału i trzymamy kciuki za reprezentantów naszego wydziału.