IX Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Nowoczesne koncepcje i metody zarządzania" już za nami

12.12.2019

Szanowni Państwo

W dniach 5-6 grudnia 2019 roku, w gościnnych murach Biblioteki Głównej WAT, odbyła się IX konferencja nt.: Nowoczesne koncepcje i metody zarządzania, organizowana przez Zakład Inżynierii Zarządzania w Instytucie Organizacji i Zarządzania WAT. Tematyka konferencji dedykowana była problematyce czwartej rewolucji przemysłowej w sektorze publicznym, społecznym i biznesowym. W trakcie konferencji odbyło się 7 sesji tematycznych, wystąpiło 34 prelegentów, którzy zaprezentowali innowacyjne rozwiązania zgodne z ideą Przemysłu 4.0, w różnych sektorach gospodarki narodowej. Do prezentacji wykorzystano dwie ściany wizyjne „videowall”. W imieniu organizatorów kieruję do prelegentów i  uczestników konferencji serdeczne dziękowania za czynny i aktywny udział.

Integralną częścią konferencji była sesja wystawowa, gdzie uczestnicy mogli zapoznać się z innowacyjnymi produktami, będącymi namiastką sfery przemysłu 4.0, w tym mini robota, drukarki 3D, okularów do wirtualnej rzeczywistości, interaktywnej tablicy do zarządzania treściami i dynamicznego przekazywania wiedzy - niezbędnej w dobie edukacji cyfrowej, urządzeń do rozpoznawania płci, twarzy i nastrojów, do prezentacji informacji wskazanych produktów, wizualizacji procesu dydaktycznego z wykorzystaniem cloud computing a także wielkoformatowego monitora w technologii 4K wystawionego w holu Biblioteki, prezentującego realizację procesu kształcenia w WAT, spacer po bibliotece oraz informacje o konferencji. Nie byłoby to możliwe bez wielkiego zaangażowania, entuzjazmu, życzliwości i poświęcenia pomysłodawców tej wystawy. Serdecznie Wam dziękuję.

Podziękowania kieruję również do naszych studentów za nieocenioną pomoc i zaangażowanie.

Dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu organizacyjnego konferencji.

Komitetu Organizacyjnego
dr inż. Zdzisław Wojciechowski