Konferencja CyberExpert 2021

17.11.2021

18 listopada 2021r. odbędzie się Konferencja CyberExpert 2021 - Metody i narzędzia w procesie tworzenia cyberzdolności Sił Zbrojnych RP - wyzwania i perspektywy, której współorganizatorem jest Instytut Teleinformatyki i Cyberbezpieczeństwa.
Konferencja to spotkanie ekspertów i pasjonatów w dziedzinie cyberbezpieczeństwama.  Jej celem jest wymiana doświadczeń, wiedzy w zakresie IT, cyberbezpieczeństwa i kryptologii oraz wyników badań.
Współorganizatorem konferencji jest Instytut Teleinformatyki i Cyberbezpieczeństwa (ITC), który odpowiada za panel tematyczny „Techniczne aspekty cyberbezpieczeństwa”. W panelu wezmą udział przedstawiciele ITC: dr hab. inż. Janusz Furtak, dr inż. Adam Patkowski, dr inż. Łukasz Strzelecki, przedstawiciel Instytutu Matematyki i Kryptologii - dr inż. Michał Wroński oraz przedstawiciel Wydziału Elektroniki - dr hab. inż. Leszek Nowosielski. Natomiast w panelu tematycznym "Rozpoznanie i analiza danych z białego wywiadu - aspekty prawne" udział weźmie płk dr inż. Rafał kasprzyk, zastępca dziekana Wydziału Cybernetyki.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest pod linkiem: https://ecsc.mil.pl/pl/pages/program-konferencji/.

Konferencja odbedzie się w formule hybrydowej, zobaczyć będzie ją można m.in. na kanale YT ESCS:

panel "Rozpoznanie i analiza danych z białego wywiadu - aspekty prawne" - https://www.youtube.com/watch?v=C9BGzlAGIg8
panel "Techniczne aspekty cyberbezpieczeństwa" - https://www.youtube.com/watch?v=XGUnRODABTg

Organizatorem Konferencji jest Eksperckie Centrum Szkolenia Cyberbezpieczeństwa (ECSC), a współorganizatorem Instytut Teleinformatyki i Cyberbezpieczeństwa, Wydział Cybernetyki, Wojskowa Akademia Techniczna (ITC WCY WAT).