Konkurs Master 4 Science 2022

20.10.2022

Konkurs Master 4 Science 2022 – ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską w Polsce to kontynuacja wiosennej edycji konkursu Engineer 4 Science. Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze do 24.10.2022 r. na stronie: https://m4s2022.4scienceinstitute.org/

Do Konkursu zgłoszona może zostać Praca Dyplomowa Magisterska, która:

1. została przygotowana w języku polskim lub angielskim,
  2. została obroniona przez studenta w okresie 01.10.2021 – 30.09.2022
  3. i oceniona przez Promotora oraz Recenzenta na oceny bardzo dobre (5.0),
  4. temat pracy jest tożsamy z działalnością IEEE (np. informatyka, elektronika, elektrotechnika, telekomunikacja, automatyka, inżynieria biomedyczna, geoinformatyka, kryptologia, cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja).

W Konkursie przewidziane są nagrody:

I miejsce: Dyplom oraz zegarek sportowy Garmin Vivoactive 4

Wyróżnienie I stopnia: Dyplom oraz dysk zewnętrzny ADATA HD710 PRO 4TB USB 3.2 Gen. 1
Wyróżnienie II stopnia: Dyplom oraz głośnik bezprzewodowy JBL GO 3
Wyróżnienie III stopnia: Dyplom Partner Technologiczny firma Billon opublikuje Dyplomy dla Autora na platformie blockchain.

W przypadku nagradzania bądź wyróżniania prac zespołowych, każdy Autor otrzyma odpowiednio nagrodę. Zwycięzcy dodatkowo otrzymują zaproszenie na Galę z okazji 50-lecia PS IEEE w dniu 09.12.2022.

Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu czuwa Organizator 4 Science Institute Sp. z o.o. . Patronem Konkursu jest IEEE. Partnerem Biznesowym Konkursu jest firma Intel Corporation. Partner Techniczny firma Billon.

Konkurs jest wydarzeniem cyklicznym. Zachecamy przyszłych magistrantów oraz promotorów prac magisterskich do zgłaszania prac w kolejnych edycjach konkursów organizaowanych przez 4 Science Institute Sp. z o.o. O terminach kolejnych edycji bedziemy informwać na stronie Wydziału oraz w mediach społecznościowych.