Konkurs Młodych Mistrzów i XXVIII Forum Teleinformatyki

30.06.2022

Konkurs Młodych Mistrzów organizowany jest od 2009r. przez Radę Programową Forum Teleinformatyki. Skierowany jest do studentów studiów I, II i III stopnia prezentujących własne koncepcje informatyczne, własne programy lub praktyczne zastosowania w przemyśle informatycznym.

Do konkursu można zgłaszać prace zespołowe. Wszystkie osoby zakwalifikowane do Konkursu otrzymają dyplom wyróżnienia. Ich autorzy mają prawo do nieodpłatnego udziału w całym Forum, co daje możliwość zapoznania się z istotnymi problemami informatyzacji państwa omawianymi przez najwyższej klasy specjalistów o bardzo dużym doświadczeniu zawodowym i naukowym oraz wymianę poglądów z przedstawicielami różnych środowisk.

Termin zgłaszania prac konkursowych – 20 lipca 2022 r.

Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z instrukcją zgłoszenia i regulaminem Konkursu. Dodatkowych informacji udziela Prodziekan ds. studenckich dr Joanna Piasecka joanna.piasecka@wat.edu.pl

PDF icon mm_regulamin_konkursu.pdf396.63 KB
PDF icon instrukcja_zgloszenie_pracy_konkurs_mlodych_mistrzow.pdf191.37 KB