28.03.2024

1 marca ruszyła rekrutacja na studia wojskowe w WAT, tym samym rozpoczęła się kolejna odsłona możliwości edukacyjnych na Wydziale Cybernetyki. W naszej ofercie dydaktycznej znalazły się głównie dwa kierunki: informatyka oraz kryptologia i cyberbezpieczeństwo. Wydział Cybernetyki od lat jest niekwestionowanym liderem kształcącym żołnierzy WP w tych dziedzinach. Rok 2023 przyniósł potwierdzenie wysokiej jakości kształcenia przez Wydział, zdobywając prestiżowe certyfikaty "Doskonałości Kształcenia" przyznane przez Polską Komisję Akredytacyjną dla obu kierunków studiów.

28.03.2024

23 marca Wojskową Akademię Techniczną odwiedziło dziewięciu kadetów z West Point, którymi dowodził CPT Merlin Boone. To wyjątkowe spotkanie było okazją dla młodych adeptów sztuki wojskowej do zapoznania się z naszą infrastrukturą edukacyjną oraz najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w dziedzinie cybernetyki. Wydarzenie umożliwiało także wymianę doświadczeń, pogłębienie wiedzy oraz budowanie silnych więzi pomiędzy przyszłymi oficerami z różnych instytucji wojskowych.

27.03.2024

Miło nam poinformować, że Wydział Cybernetyki został uhonorowany prestiżowym Certyfikatem Partnera oraz listem gratulacyjnym za aktywne zaangażowanie w promocję Ogólnopolskiego Międzyuczelnianego Konkursu Młodych Mistrzów, organizowanego przez Forum Teleinformatyki.