28.03.2024

23 marca Wojskową Akademię Techniczną odwiedziło dziewięciu kadetów z West Point, którymi dowodził CPT Merlin Boone. To wyjątkowe spotkanie było okazją dla młodych adeptów sztuki wojskowej do zapoznania się z naszą infrastrukturą edukacyjną oraz najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w dziedzinie cybernetyki. Wydarzenie umożliwiało także wymianę doświadczeń, pogłębienie wiedzy oraz budowanie silnych więzi pomiędzy przyszłymi oficerami z różnych instytucji wojskowych.

27.03.2024

Miło nam poinformować, że Wydział Cybernetyki został uhonorowany prestiżowym Certyfikatem Partnera oraz listem gratulacyjnym za aktywne zaangażowanie w promocję Ogólnopolskiego Międzyuczelnianego Konkursu Młodych Mistrzów, organizowanego przez Forum Teleinformatyki.

26.03.2024

Serdecznie witamy wszystkich miłośników szachów i entuzjastów sportowej rywalizacji! Dnia 26 marca 2024 roku na Wydziale Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej odbył się finałowy etap II Turnieju Szachowego o Puchar Dziekana.