Patenty oficerskie zostały wręczone tegorocznym absolwentom

09.08.2021

6 sierpnia 2021 r. w Klubie Wojskowej Akademii Technicznej, w przeddzień promocji oficerskiej, 288 absolwentów pięcioletnich studiów magisterskich otrzymało nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej patenty oficerskie.

Niezmiernie cieszy, że tytuły zawodowe inżyniera i magistra inżyniera na kierunku informatyka uzyskało 34 absolwentów, zaś na kryptologii i cyberbezpieczeństwie - 21.

Warto podkreślić również, że sześciomiesięczne szkolenie wojskowe na kierunku łączność i informatyka ukończyło oraz patenty oficerskie otrzymało 44 podoficerów.

Podczas uroczystości wyróżnionym prymusem naszego wydziału został sierż. pchor. Michał Zimoń, zaś drugą oraz trzecią lokatę zajęli odpowiednio sierż. pchor. Radosław Kister i sierż. pchor. Aleksandra Szczegielniak-Rekiel.

Wiecej informacji dostępnych jest na stronie internetowej Wojskowej Akademii Technicznej.

Gratulujemy wszystkim tegorocznym absolwentom i życzymy dalszego rozwoju zawodowego.