Perspektywy Women in Tech Summit 2022

10.05.2022

Zapraszamy Studentki i Studentów i Profesjonalistki oraz Profesjonalistów branży technologicznej na Perspektywy Women in Tech Summit 2022.

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje czwartą już edycję wyjątkowego wydarzenia Perspektywy Woman in Tech Summit 2022, które odbędzie się 7-8 czerwca 2022 i gościć będzie ponad 10 000 uczestniczek i uczestników (5000 na miejscu i dodatkowo 5000 online) – ze 100 krajów świata. Wydarzeniu patronuje 60 największych firm technologicznych oraz najlepsze uczelnie techniczne z Polski i ze świata.

Summit to 2 niezwykle intensywne dni rozmów o najnowszych zwrotach w technologiach i naszej wspólnej przyszłości w tym kontekście – z programem 3 scen, serią 100 specjalistycznych warsztatów, strefą mentoringu i targami pracy (Career Expo). Będą mu towarzyszyć liczne wydarzenia dodatkowe – spotkania w firmach (Tech Warsaw Welcomes), seminarium naukowe dla badaczek i badaczy w zakresie informatyki oraz Wielka Celebracja Kobiet w TECH&IT – czyli żywiołowa impreza wieczorna z wręczeniem tytułów TOP10 Kobiet w Sztucznej Inteligencji.

Najważniejszymi tematami tegorocznej konferencji będą: metaverse, sztuczna inteligencja w jej najnowszych i najbardziej praktycznych odsłonach, blockchain, cyberbezpieczeństwo, technologie proklimatyczne, deep tech, 5G i chmura.
Dodatkowo Perspektywy Woman in Tech Summit ma ambicję, aby stać się pierwszą w Polsce imprezą pozytywną klimatycznie. Policzymy, zredukujemy i skompensujemy z nawiązką emisję gazów cieplarnianych związaną z realizacją wydarzenia i pozostawimy po nim chroniony, bioróżnorodny las w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Emisje będą zatem więcej niż zrównoważone – nie tylko zeroemisyjność, ale też pozytywny wpływ na klimat.

Zgłoszenia do udziału w wydarzeniu należy wysyłać na adres e-mail: karolina.krawczynska(at)wat.edu.pl do dnia 13.05.2022r. do godz. 14.00. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko oraz adres e-mail.

Więcej informacji: https://womenintechsummit.pl/