Pierwszy stopień doktora uzyskany w Wydziale Cybernetyki przez doktoranta z zagranicy

05.10.2017

Dnia 26 września 2017 roku Rada Wydziału Cybernetyki, uchwałą nr 47/WCY/2017, jednogłośnie podjęła decyzję o nadaniu stopnia doktora Walidowi Cherifiemu – obywatelowi Algierii. Uroczyste wręczenie dyplomu odbyło się 29 września br. w Sali Rycerskiej.
Dr Cherifi odebrał dyplom doktora nauk technicznych z rąk prorektora WAT ds. naukowych Pana prof. dr hab. inż. Krzysztofa Czupryńskiego. W uroczystości udział wzięli również prodziekan ds. naukowych Wydziału Cybernetyki prof. WAT Zbigniew Zieliński, kierownik Studiów Doktoranckich prof. WAT Andrzej Chojnacki oraz płk dr inż. Mariusz Gontarczyk kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej.

Zapatillas y ropa deportiva para ni?o