Pracownicy WCY wyróżnieni przez Ministra Obrony Narodowej za „Locked Shields 2021”

28.06.2021

Czterech pracowników Wydziału Cybernetyki z Instytutu Teleinformatyki i Cyberbezpieczeństwa zostało wyróżnionych przez Ministra Obrony Narodowej za reprezentowanie Polski w międzynarodowym ćwiczeniu cyberobrony pod kryptonimem „Locked Shields 2021”.

Pracownicy Wydziału Cybernetyki: dr inż. Łukasz Strzelecki, dr inż. Zbigniew Świerczyński, mgr inż. Łukasz Skibniewski, mgr inż. Maciej Walczak w dniach 13-16 kwietnia 2021 roku brali udział w największych i najbardziej zaawansowanych technicznie ćwiczenia w zakresie cyberbezpieczeństwa na świecie.

Przypomnijmy, że polska reprezentacja dowodzona przez Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni była czwarta spośród 22 drużyn z 31 krajów, co dowodzi wysokich kompetencji polskich Sił Zbrojnych w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Gratulujemy nagrodzonym!