Rekrutacja na JSM i studia I stopnia zakończona

19.07.2021

Zakończyła pracę Uczelniana Komisja Rekrutacyjna, która podjęła decyzje o kwalifikacji na jednolite studia magisterskie (JSM) na kierunki wojskowe oraz na studia I stopnia na kierunkach cywilnych – stacjonarnych i niestacjonarnych.

Niezmiernie cieszy duże zainteresowanie kierunkami studiów oferowanymi przez Wydział Cybernetyki. W tym roku naukę na I stopniu stacjonarnych studiów cywilnych, na kierunku Informatyka pragnęło rozpocząć blisko 1200 kandydatów, co daje prawie 12 osób chętnych na jedno miejsce. Na I stopień Kryptologii i cyberbezpieczeństwa mieliśmy około 400 chętnych, co przełożyło się na blisko 10 osób "walczących" o jedno miejsce.

Zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy, a wszystkim osobom zainteresowanym ofertą dydaktyczną Wydziału Cybernetyki dziękujemy za okazane zaufanie. Tak duże zainteresowanie kierunkami studiów realizowanymi na naszym wydziale stanowi nagrodę dla dotychczasowej pracy oraz ogromną motywację do dalszych prac nad poprawą jakości kształcenia.

Warto również przytoczyć w tym miejscu wyniki tegorocznej rekrutacji w całej Wojskowej Akademii Technicznej: na studia wojskowe wstępnie zakwalifikowano 837 chętnych, na studia I stopnia cywilne stacjonarne - 2751 kadnydatów na 1660 miejsc oraz 633 osoby na I stopień studiów cywilnych niestacjonarnych.