Rekrutacja na studia wojskowe przedłużona

04.07.2022

Rekrutacja na wojskowe jednolite studia magisterskie została przedłużona do 11 lipca 2022 r.

W Wydziale Cybernetyki można wybrać studia na dwóch kierunkach: informatyka oraz kryptologia i cyberbezpieczeństwo.

Podstawowe wymagania, które musi spełnić kandydat na studia wojskowe:

• zdana matura i ukończone 18 lat do dnia powołania do służby kandydackiej,
  • polskie obywatelstwo,
  • odpowiednia zdolność fizyczna i psychiczna do pełnienia zawodowej służby wojskowej,
  • niekaralność,
  • język angielski zdany na maturze lub na egzaminie zorganizowanym przez WAT. Należy uzyskać z niego 6 punktów rankingowych na 20 możliwych do uzyskania. Brak oceny z języka angielskiego na świadectwie maturalnym należy zaznaczyć w systemie IRK.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na studia wojskowe w Wojskowej Akademii Technicznej znajdują się na stronie WAT w zakładce studia wojskowe.

Więcej o zmianach, które dla podchorążych wprowadza Ustawa o obronie Ojczyzny można dowiedziec się z poniższego filmu.

Zapraszamy na kierunki studiów oferowane przez Wydział Cybernetyki!