Szlachetna Paczka na Wydziale Cybernetyki

16.11.2022

W tym roku ponownie Wydział Cybernetyki dołącza do inicjatywy Szlachetna Paczka. Będziemy wspierać rodzinę Pana Wojciecha i Pani Emilii, z niepełnosprawnymi dziećmi: Katarzyna (21 lat), Piotr (15 lat). Do czasu kiedy Pan Wojciech był zdrowy rodzina radziła sobie dobrze, Pani Emilia zajmowała się dziećmi i domem, jej mąż był żywicielem i głową rodziny. W lutym tego roku zachorował jednak na covid19 a zaraz po nim miał zawał serca. Od tego czasu nie może już pracować i dbać o utrzymanie rodziny, która obecnie utrzymuje sie z rent i świadczeń.
Podstawowe potrzeby rodziny to:

1.    Lodówka
2.    Środki chemiczne (płyn do płukania, kapsułki/płyny piorące, płyn do mycia naczyń, mydło / żel myjący, szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, płyny czyszczące, itp.)
3.    Żywność trwała (herbata, kawa, mąka, cukier, olej, dżem, ryż, kasza, makaron, słodycze, itp.).
4.    Materiały szkolne (zeszyty, papier kolorowy,bloki, nożyczki, kredki, piórnik, farbki,  klej, przybory do pisania, plastelina, itp.)
5.    Kuchenka
6.    Pralka
7.    Farba do wnętrz
8.    Unigrunt
9.    Środek grzybobójczy do ścian
10.    Wymarzone upominki dla dzieci:
           a) Katarzyna – duża czarna torba damska
           b) Piotr – elektryczna maszynka do golenia

Dary (żywność, chemia, przybory szkolne, zabawki) można przynosić na Wydział Cybernetyki WAT (pudła zlokalizowane są na drugim piętrze w budynku sztabu obok dziekanatu lub do sekretariatów naszych Instytutów). Ewentualny kontakt w tej sprawie z prodziekan ds. studenckich dr Joanną Piasecką. Do akcji włączają się również studenci. W razie pytań prosimy o kontakt poprzez:

Zakup sprzetu AGD oraz dodatkowych artykułów dla rodziny wesprą ewentualne środki finansowe, które darczyńcy mogą ofiarować przekazując je do puszek w sekretariatach Instytutów lub w sekretariacie dziekana (pokój 271/S).

Dary zbieramy do:
8 grudnia 2022 r. do godz. 14:00.