Uroczyste pożegnanie płk. Eugeniusza Chrobaka

11.01.2022

Z dniem 31. grudnia 2021 r. zakończył pracę w WAT wieloletni kierownik administracyjny Wydziału Cybernetyki płk w st. spocz. mgr inż. Eugeniusz Chrobak.

Płk Chrobak pełnił rolę kierownika administracyjnego Wydziału od roku 2002, a wcześniej w latach 1990-2002 pełnił funkcję zastępcy komendanta Wydziału ds. liniowych.
Swoją wieloletnią, bardzo zaangażowaną pracą i służbą przyczynił się do rozwoju Wydziału i pozostanie zapamiętany jako osoba, która przeprowadzała Wydział przez trudny dla WAT i Wydziału okres transformacji na początku XXI wieku.

Z okazji zakończenia pracy w WAT przez płk. E. Chrobaka odbyło się uroczyste pożegnanie, w którym udział wzięli przedstawiciele obecnych władz Wydziału, byli dziekani Wydziału oraz współpracownicy płk. Chrobaka.

Pracownicy Wydziału Cybernetyki bardzo dziękują za lata owocnej współpracy i życzą spokojnej emerytury!