Warsztaty z elektroniki, mikrokontrolerów oraz programowania

22.01.2023

Warsztaty są dedykowane studentom i doktorantom uczelni wyższych w Polsce. W ramach warsztatów uczestnicy zapoznają się z podstawami programowania płytek Arduino oraz rozwiną swoje umiejętności w tworzeniu prostych układów kontrolno-pomiarowych.

Warsztaty potrwają 4h, a podczas rejestracji uczestnicy mogą wybrać jedną z trzech grup: grupa 1 - 18 luty 2023 10-14h; grupa 2 - 18 luty 2023 16-20h i grupa 3 - 19 luty 10-14h. Warsztaty odbędą się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa) w sali 1.07.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, a dla pierwszych 60-ciu studentów, doktorantów bądź nauczycieli akademickich uczelni wyższych spoza projektu ENGINE (czyli spoza Politechniki Warszawskiej i Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie), którzy zarejestrują się na warsztaty i wezmą w nich udział, przewidziane są w prezencie zestawy startowe z Arduino.

Więcej szczegółów na stronie: https://www.engined.eu/workshop.php