WCY zaprasza na wykłady specjalistów IT z Citibank Europe

07.05.2021

Szanowni Studenci, mamy dla Was kolejną SUPER propozycję! Tym razem są to wykłady poprowadzone przez specjalistów IT z Citibank Europe, których zaprosił z-ca dyrektora Instytutu Systemów Informatycznych Pan dr inż. Wiesław Barcikowski.

Poniżej podajemy terminy spotkań on-line (na platformie MS Teams):

• 11 maja, 15:15-16:45 -> Agile, CI/CD, DevOps, BitBucket, .NET, C#...? Czyli jak sprawnie zarządzać rozwojem aplikacji
  • 25 maja, 15:15-16:45 -> Co oznacza bycie agile w wielkiej korporacji? Wdrożenie SCRUMa na przykładzie firmy, która powstała na bazie metodologii waterfall
  • 8 czerwca, 15:15-16:45 -> Chmura hybrydowa czyli zarządzanie wieloma środowiskami Chmury Obliczeniowej – jako akcelerator rozwoju technologicznego współczesnych firm

Wszystkie spotkania zaplanowane są we wtorkowym „okienku”, które od bieżącego semestru powinno być wolne co 2 tygodnie dla wszystkich studentów naszego Wydziału.

Na potrzeby spotkań założyliśmy zespół w MS Teams, o kod dostępowy pytajcie Wykładowców.

Zachęcamy do udziału!