Wyniki Konkursów Tematycznych Prac I Stopnia

03.11.2022

Znamy laureatów Konkursów Tematycznych Prac I Stopnia organizowanych przez 4 Science Institute.

Laureaci zostali wyłonieni w czterech kategoriach:

• AI 4 Science 2022
  • Blockchain 4 Science 2022
  • Cybersecurity 4 Science 2022
  • Embedded 4 Science 2022
  • Graphics 4 Science 2022

W kategorii Blockchain 4 Sciene 2022 wyróżnienie drugiego stopnia otrzymał inż. Aleksander Jabłoński z Wydziału Cybernetyki za pracę: Projekt systemu informatycznego wspomagającego działanie federacji firm spedycyjnych w zakresie śledzenia obiektów z wykorzystaniem rejestru rozproszonego.
Promotorem wyróżnionej pracy jest dr hab. inż. Zbigniew Zieliński, prof. WAT.

Studentów i promotorów zachęcamy do śledzenia informacji na temat konkursów organizowanych przez 4 Sciencie Institute, które odbywają sie cyklicznie i są dedykowane różnym grupom studentów, m.in. Engineeer 4 Sciencie, Master 4 Science czy zakończony właśnie tematyczny konkurs.

Link do ogłoszenia Organizatora Konkursu: https://results.t4s2022.4scienceinstitute.org/