Wyniki konkursu Engineer 4 Science

07.06.2022

Rozstrzygnięcie Konkursu Engineer 4 Science 2022 pod patronatem Polskiej Sekcji IEEE oraz GovTech Polska!

Wydział Cybernetyki WAT

W tegorocznej edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową organizowanego we współpracy i pod patronatem Polskiej Sekcji IEEE oraz GovTech Polska, nagrodzono:

Zwycięska praca*
Tytuł Pracy: Projekt i implementacja systemu wspomagania decyzji z wykorzystaniem metod uczenia maszynowego w wybranym obszarze zastosowań.
Autorzy: inż. Julia Pierzchała
Promotor: dr hab. inż. Zbigniew Tarapata
* ) Zwycięska Praca przechodzi do następnego etapu – konkursu ogólnopolskiego - Superstar 4 Science 2022, który odbędzie się w listopadzie 2022.

Wyróżnienie pierwszego stopnia
Tytuł Pracy: Projekt i implementacja gry logicznej z wykorzystaniem technologii VR/MR/AR.
Autorzy: inż. Milena Dobkowska
Promotor: dr inż. Jarosław Koszela

Wyróżnienie drugiego stopnia
Tytuł Pracy: Środowisko badawcze do analizy sytuacji konfliktowych z wykorzystaniem teorii gier refleksyjnych.
Autorzy: inż. Łukasz Czerniszewski
Promotor: płk dr inż. Rafał Kasprzyk

Wszyscy Laureaci zostaną uhonorowani prestiżowym Dyplomem IEEE. Zwycięskie prace oraz wyróżnienia pierwszego stopnia otrzymują dodatkowo nagrody rzeczowe.

Autorom prac i ich Opiekunom serdecznie gratulujemy!

Link do ogłoszenia Organizatora Konkursu: