XI Międzynarodowa Konferencja Naukowa NOWOCZESNE KONCEPCJE I METODY ZARZĄDZANIA

27.07.2021

Zakład Systemów Zarządzania Instytutu Organizacji i Zarządzania Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej serdecznie zaprasza na XI Międzynarodową Konferencję Naukową NOWOCZESNE KONCEPCJE I METODY ZARZĄDZANIA Zarządzanie organizacjami w warunkach cyfryzacji gospodarki i współdzielenia zasobów, która odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2021 roku, w formule on-line.

Celem tegorocznej Konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń, integracja środowiska naukowego oraz dyskusja nad aktualnymi problemami rozwoju teorii i praktyki w ramach obszaru tematycznego dotyczącego zarządzania organizacjami w warunkach rozwoju gospodarki cyfrowej i współdzielenia zasobów, a także wykorzystania technologii teleinformatycznych w zarządzaniu organizacjami w róż-nych sektorach, z uwzględnieniem podmiotów biznesowych, publicznych i społecznych.

Zapraszamy również - wzorem lat ubiegłych - do uczestnictwa w dyskusji na temat współczesnych problemów, wyzwań, koncepcji i metod zarządzania, zarówno z perspektywy teoretycznej, jak i praktycznej.

Szczegóły konferencji znajdą Państwo na stronie: https://wlo.wat.edu.pl/nkimz2021

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
dr Jolanta Tarapata

Wydział Cybernetyki również serdecznie zachęca do wzięcia udziału w konferencji, której od lat jest współorganizatorem.