XVIII konferencja "Informatyka w Edukacji"

27.06.2022

W dniach 28-30 czerwca br. odbędzie się XVIII konferencja "Informatyka w Edukacji" (IwE2022). Konferencja odbędzie się w Toruniu, na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK.

Przewodnim tematem tegorocznej edycji jest: Uczniowie i nauczyciele w szkole przyszłości. Wykłady, referaty i warsztaty będą skupione na dwóch ważnych aktualnie obszarach działań podejmowanych przez edukacyjne środowisko informatyków: przygotowanie nauczycieli, metodyka zajęć w laboratoriach przyszłości.

30 czerwca w godz. 10:10-11:00 w panelu dyskusyjnym o cyberbezpieczeństwie, prowadzonym przez dr hab. inż. Agnieszkę Gryszczyńską, prof. UKSW, weźmie udział dziekan Wydziału Cybernetyki WAT dr hab. inż. Zbigniew Tarapata, prof. WAT. Dziekan weźmie również udział w warsztatach przeznaczonych dla nauczycieli informatyki szkół średnich.