Zaproszenie na konferencję Doktorancko-Studencką „Bezpieczeństwo sektorowe w XXI wieku - badania i perspektywy”

Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego WAT oraz Zakład Bezpieczeństwa Narodowego w Instytucie Organizacji i Zarządzania na Wydziale Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej serdecznie zapraszają na Konferencję Doktorancko-Studencką pt. „Bezpieczeństwo sektorowe w XXI wieku - badania i perspektywy”, która odbędzie się w dniu 5 czerwca 2019 roku w sali 115 Klubu Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Celem konferencji jest zaprezentowanie perspektyw i wyników badań nad bezpieczeństwem sektorowym zarówno w środowisku studenckim jak i doktoranckim polskich ośrodków badawczych.

Języki robocze: polski i angielski.

Zagadnienia, które chcielibyśmy poruszyć podczas konferencji dotyczą przede wszystkim następujących zagadnień (zapraszamy jednak również uczestników biernych i czynnych zainteresowanych nieco inną, aczkolwiek pokrewną tematyką):

1. Znaczenie bezpieczeństwa w poszczególnych sektorach bezpieczeństwa w XXI wieku.
  2. Zarządzanie kryzysowe w ujęciu narodowym i międzynarodowym.
  3. Bezpieczeństwo kulturowe i ideologiczne i ich znaczenie dla bezpieczeństwa państw i narodów w XXI wieku.

Opłaty za uczestnictwo w konferencji wynoszą:
150 zł - w przypadku wygłoszenia samego referatu,
200 zł - w przypadku chęci przesłania wyłącznie publikacji,
300 zł - w przypadku wygłoszenia referatu wraz z publikacją.

Prelegentom zapewniamy pełny catering wraz z lunchem. Studenci i doktoranci Wojskowej Akademii Technicznej są zwolnieni ze wszelkich opłat, zatem zarówno udział czynny, jak i w samej publikacji jest dla studentów i doktorantów WAT darmowy!

Zgłoszenia wraz z abstraktami i załącznikiem do uczestnictwa należy przesyłać do 10 maja 2019 roku na adres (knbn.wat@gmail.com), o wynikach poinformujemy najpóźniej 18 maja. Na wysyłanie publikacji mają Państwo czas do 2 czerwca.

Artykuły będą wydane w formie monografii naukowej przez Wydawnictwo Wojskowej Akademii Technicznej punktowanej na podstawie listy MNiSW. Przewidujemy ukazanie się publikacji z końcem roku kalendarzowego lub na początku 2020 roku, na co dajemy gwarancję.

Długość wystąpienia 10-15 minut. Prosimy o przesłanie prezentacji najpóźniej 2 dni przed konferencją.

Wszelkie szczegóły, dane oraz linki są dostępne na stronie wydarzenia na portalu Facebook oraz na stronie internetowej wydarzenia.

Zapraszamy!

Uprzejmie prosimy o przekazanie informacji swoim współpracownikom, znajomym, studentom i doktorantom oraz innym potencjalnie zainteresowanym osobom.

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego WAT

PDF icon 2019_04_17_plakat_knbn.pdf22.82 MB