28.05.2019

Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza wszystkich studentów do udziału w trzeciej edycji Hackathonu #OtwarteDane. Start 15 czerwca w siedzibie NASK i CPPC. Po tygodniu pracy zdalnej, 22 czerwca prezentacja pomysłów na aplikacje, a jury wskaże zwycięzców.

13.05.2019

Zespół Code Hussar z Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej, w składzie: Patryk Ostrowski, Sebastian Szczepański oraz Piotr Filochowski zajął pierwsze miejsce w hackathonie Best Hacking League zorganizowanym 12 maja przez Politechnikę Warszawską.

18.04.2019

Polska Drużyna, w której skład wchodzili, między innymi, pracownicy Wydziału Cybernetyki zajęła 6 miejsce w turnieju Locked Shields 2019 - największych i najbardziej zaawansowane technicznie ćwiczeniach w zakresie cyberbezpieczeństwa na świecie.