Pracownicy wydziału


Adamczyk Piotr's picture mgr inż.
Piotr Adamczyk
Adamkiewicz Marek's picture dr hab.
Marek Adamkiewicz
Ameljańczyk Andrzej's picture prof. dr hab. inż.
Andrzej Ameljańczyk
mgr inż.
Michał Andrzejczak
mgr inż.
Karol Antczak
dr hab. inż.
Ryszard Antkiewicz
dr
Stefan Antosiewicz
dr inż.
Artur Arciuch
mgr inż.
Paweł Augustynowicz
mgr inż.
Piotr Bączyk
mgr inż.
Oliver Balogh
mgr inż.
Kamil Banach
dr inż.
Wiesław Barcikowski
mgr inż.
Cezary Bartosiak
mgr inż.
Rafał Bałazy
mgr inż.
Jakub Bednarski
mgr
Justyna Bielecka
mgr inż.
Michał Bijata
dr
Ireneusz Biruś
Bliźniuk Grzegorz's picture dr inż.
Grzegorz Bliźniuk
dr inż.
Piotr Bora
mgr
Anna Borek
mgr
Dorota Brodowska-Kania
dr
Patrycja Bryczek-Wróbel
mgr inż.
Piotr Brzezina
mgr
Iwona Brzozowska
mgr inż.
Błażej Bubrowiecki
mgr
Krzysztof Budyn
mgr inż.
Dawid Bugajewski
dr
Anna Bugalska
mgr
Piotr Buler
dr
Henryk Burlaga
mgr inż.
Tomasz Cabała
mgr inż.
Krzysztof Chlebicki
dr inż.
Mariusz Chmielewski
dr hab. inż.
Andrzej Chojnacki
prof. dr hab. inż.
Marian Chudy
dr inż.
Jan Chudzikiewicz
mgr
Małgorzata Cichorska
mgr
Karol Ciechanowski
mgr inż.
Marcin Cieślewicz
mgr inż.
Piotr Cybulski
mgr inż.
Przemysław Czuba
dr
Beata Czuba
mgr inż.
Marcin Dąbkiewicz
mgr
Barbara Dąbrowska
mgr inż.
Marcin Dawiec
mgr
Katarzyna Denis
mgr inż.
Tomasz Derski

Sylwester Dolecki
dr hab.
Włodzimierz Domański
dr hab. inż.
Antoni Donigiewicz
mgr inż.
Jerzy Dorobisz
mgr inż.
Bartosz Drogosiewicz
mgr inż.
Tomasz Drozdowski
dr
Robert Dryło
mgr inż.
Władysław Dudzic
mgr inż.
Michał Dyk
mgr
Dawid Dymkowski
mgr inż.
Damian Dzida
mgr inż.
Olga Dzięgielewska
mgr
Damian Dzierżyński
mgr inż.
Łukasz Dzieł
mgr
Sławomir Facon
dr
Sylwia Fijałkowska
mgr inż.
Damian Frąszczak
mgr
Grzegorz Fuchs
dr inż.
Janusz Furtak
mgr
Jacek Gabriel
mgr
Paulina Gajda
prof. dr hab. n. mat.
Jerzy Gawinecki
mgr
Borys Gawroński
mgr inż.
Michał Gałusza
mgr
Kamil Gefert

Marek Gieleciński
mgr inż.
Michał Glet
mgr
Adrian Gniado
dr
Włodzimierz Gocalski
mgr inż.
Marcin Goluch
dr
Wiesław Gonciarski
mgr
Tomasz Goryca
dr inż.
Leszek Grad
mgr
Natalia Grygorczyk-Jędrusik
mgr
Angelika Grześkowiak
mgr inż.
Tomasz Gumowski
mgr
Katarzyna Gurmińska
mgr inż.
Tomasz Gutowski
Gzik Tomasz's picture mgr inż.
Tomasz Gzik
mgr inż.
Paweł Głębocki
mgr
Marcelina Hakman
dr inż.
Romuald Hoffmann
mgr
Katarzyna Huczek
dr
Tomasz Idziaszek

Sekretariat ISI
dr
Izabela Iwanowicz
prof. dr hab.
Bogusław Jagusiak
dr
Matylda Jakubowska
mgr inż.
Martyna Jakubowska
mgr inż.
Piotr Jakubowski
mgr inż.
Hubert Janiec
mgr inż.
Maciej Jankowski
mgr inż.
Artur Janoska
mgr
Robert Jaremek

Paweł Jargan
mgr inż.
Michał Jarosz
dr
Małgorzata Jaroszyńska
dr
Grzegorz Jasiński
Jaworska Karolina's picture mgr
Karolina Jaworska
dr
Krystyna Jaworska
mgr
Jarosław Jędrzejewski
mgr
Michał Jurek
dr
Mariusz Jurkiewicz
mgr
Magdalena Jursza
dr
Piotr Kacprzyk
mgr inż.
Maciej Kaczanowski
mgr inż.
Adam Kaczanowski
prof. dr hab.
Waldemar Kaczmarek
mgr inż.
Kamil Kaczyński
dr
Marek Kadecki
mgr
Bożena Kalisz
mgr inż.
Leszek Kalman
dr
Tomasz Kamiński

Jacek Kamiński
dr inż.
Krzysztof Kanciak
mgr inż.
Mieczysław Kania
mgr inż.
Michał Kapałka
mgr inż.
Łukasz Kapczyński
inż.
Andrzej Karaś
mgr
Małgorzata Karasiewicz

Jerzy Karbowski
mgr
Anna Kardasz
dr
Marian Kasperski
mgr
Anna Kasprzycka
mgr inż.
Grzegorz Kasprzyk
dr inż.
Rafał Kasprzyk
mgr
Paweł Kawalerski
mgr inż.
Sławomir Kaźmierczak
mgr inż.
Jakub Kędzior
dr inż.
Maciej Kiedrowicz
mgr
Aneta Kielan
mgr inż.
Tomasz Kijko
mgr inż.
Grzegorz Kiryk
dr
Krzysztof Klimek
dr
Piotr Kobielski
Kochanowski Szymon's picture mgr
Szymon Kochanowski
dr hab.
Marek Kojdecki
mgr
Piotr Kolmann
mgr inż.
Robert Komarec
dr inż.
Gustaw Konopacki
mgr
Rafał Kopczewski
dr
Ryszard Kopiecki
dr
Hubert Korczyński
mgr inż.
Karol Korona
mgr
Michał Korwin-Szymanowski
dr hab.
Piotr Kosiuczenko
dr
Ryszard Kossowski
Kostecki Janusz's picture dr hab.
Janusz Kostecki
dr
Grzegorz Kostrzewa-Zorbas
dr inż.
Jarosław Koszela

Ewelina Kowal
mgr inż.
Piotr Kowaleczko
dr
Lucjan Kowalski
mgr inż.
Arkadiusz Kowalski
Kowiorski Tadeusz's picture mgr inż.
Tadeusz Kowiorski
mgr
Robert Kozarzewski
mgr
Piotr Kozarzewski
dr hab.
Adam Kołodziejczyk
mgr inż.
Kamil Krajewski
mgr
Anna Krawczyk
mgr inż.
Grzegorz Kropiewnicki
mgr
Aneta Krysowaty
dr
Alicja Krzepicka
dr
Adam Kubica
mgr
Kamil Kucharski
mgr inż.
Radosław Kucharz
inż.
Tomasz Kuczewski
dr
Anna Kuczyńska-Cesarz
mgr inż.
Marcin Kukiełka
dr inż.
Wojciech Kulas
dr
Justyna Kurkowiak

Piotr Kwiatkiewicz
prof. dr hab. inż.
Włodzimierz Kwiatkowski

Karol Kwietniewski
mgr inż.
Łukasz Laszko
mgr
Łukasz Lepionka
mgr
Iga Leszczyńska

Mateusz Lewandowski
mgr inż.
Łukasz Liberadzki
dr inż.
Krzysztof Liderman
mgr
Maciej Lis
dr
Leszek Lisiecki
dr
Paweł Lubowiecki
mgr inż.
Andrzej Ludew
dr inż.
Robert Maciejczyk
mgr inż.
Katarzyna Maciejewska
mgr inż.
Michał Majewski
mgr
Grzegorz Mąkosa
dr inż.
Tomasz Malinowski
mgr inż.
Michał Malinowski
mgr inż.
Krzysztof Mańk
dr inż.
Piotr Marciniak
dr hab. inż.
Maciej Marczyk
mgr inż.
Sławomir Matusiak
Matuszelański Łukasz's picture mgr inż.
Łukasz Matuszelański
mgr
Wojciech Matuszewski
mgr inż.
Dagmara Mazur
mgr inż.
Maciej Mazur
dr inż.
Marcin Mazurek
mgr inż.
Tomasz Mazurkiewicz
inż.
Aleksander Małkowicz
mgr inż.
Kamil Małysz
mgr inż.
Michał Melaniuk
mgr inż.
Michał Miarowski
Michniewicz Małgorzata's picture mgr inż.
Małgorzata Michniewicz
mgr inż.
Łukasz Mielniczuk
mgr
Patrycja Mielnik
dr
Marcin Mielnik
mgr inż.
Krzysztof Mierzejewski
mgr inż.
Artur Miktus
dr hab. inż.
Włodzimierz Miszalski
dr
Marta Miszczak
mgr
Sylwia Miszczyk
dr inż.
Michał Misztal
dr
Natalia Moch
mgr
Rafał Moczydłowski
dr inż.
Paweł Moszczyński
dr inż.
Piotr Multarzyński
dr
Monika Murawska
Murawski Krzysztof's picture dr hab. inż.
Krzysztof Murawski

Szymon Muszyński
mgr inż.
Adrian Myśliwiec
mgr
Krzysztof Najdzik
Najgebauer Andrzej's picture dr hab. inż.
Andrzej Najgebauer
mgr
Włodzimierz Nalepa
dr
Joanna Napiórkowska
dr hab.
Kazimierz Napiórkowski
Napiórkowski Jarosław's picture mgr inż.
Jarosław Napiórkowski
mgr
Wojciech Niedbała
Nowacki Gabriel's picture dr hab. inż.
Gabriel Nowacki
dr
Bernard Nowakowski
mgr
Piotr Nowicki
Nowicki Tadeusz's picture dr hab. inż.
Tadeusz Nowicki
mgr inż.
Michał Nowotarski
mgr inż.
Mieczysław Ogórek
mgr
Marek Około-Kułak
mgr
Sylwia Olczak
mgr inż.
Wacław Olech
dr
Jarosław Olejniczak
mgr
Aleksandra Olender

Andrzej Orzoł
dr
Anna Orzyłowska
dr
Adam Ostanek
mgr inż.
Hubert Ostap
mgr
Piotr Owczarczyk
mgr inż.
Marcin Pachnik
mgr inż.
Łukasz Paciorek
mgr inż.
Małgorzata Paciorkowska
mgr inż.
Marcin Paciorkowski
mgr
Edyta Pankowska
mgr inż.
Krzysztof Panufnik

Andrzej Paradowski
dr hab. inż.
Andrzej Paszkiewicz
mgr
Bohdan Paszukow
dr inż.
Adam Patkowski
dr
Katarzyna Pawlak-Kołodziejska
prof. dr hab. inż.
Irena Pawłow-Niezgódka
mgr inż.
Emil Paź
Paź Marcin's picture mgr inż.
Marcin Paź
dr hab.
Henryk Pałaszewski
inż.
Mateusz Pałosz
dr inż.
Tomasz Pałys
prof. dr hab.
Zbigniew Peradzyński
mgr inż.
Marcin Perka
dr
Joanna Piasecka
mgr
Grzegorz Piątkowski
mgr inż.
Paweł Pieczonka
dr inż.
Dariusz Pierzchała
mgr inż.
Patryk Pilarski
dr
Kazimierz Piotrkowski
Plata Bogusław's picture mgr
Bogusław Plata
dr inż.
Jerzy Ploch
mgr
Sylwester Pniak
dr inż.
Grzegorz Pokorski
mgr inż.
Krzysztof Politowski
dr inż.
Henryk Popiel
mgr inż.
Tomasz Protasowicki
inż.
Kamil Przyborowski
dr inż.
Monika Pszczoła
dr inż.
Krzysztof Pszczoła
dr
Stanisław Ptaszek
mgr
Paweł Pulik
dr hab.
Leszek Pysiak

Adam Rabiak
dr inż.
Józef Rafa
mgr inż.
Damian Rainko
mgr
Małgorzata Rejman-Karolewska
dr
Rafał Roguski
mgr inż.
Marcin Romaldowski

Otylia Roman
mgr inż.
Bartosz Różański
dr
Jerzy Różański
mgr inż.
Andrzej Rozmus
dr inż.
Stefan Rozmus
mgr inż.
Małgorzata Rudnicka-Schmidt
mgr
Michał Rudnicki
mgr
Sebastian Rudnik
dr inż.
Jarosław Rulka
mgr
Hanna Rutkiewicz
mgr
Aneta Rutkowska
dr hab.
Janusz Rybiński
inż.
Kamil Rychcik
mgr inż.
Paweł Ryszawa
dr inż.
Marek Salamon
mgr inż.
Wojciech Satała
dr
Agnieszka Ścisło
mgr inż.
Michał Siek
mgr
Beata Siemieńska
prof. dr hab. inż.
Piotr Sienkiewicz
Sierżęga Jakub's picture inż.
Jakub Sierżęga
mgr inż.
Łukasz Skibniewski
dr inż.
Irena Skórska
inż.
Damian Skowroński
dr hab.
Aleksandra Skrabacz
mgr inż.
Stanisław Skrzypecki
dr
Joanna Skulska
inż.
Piotr Skwarcan
dr
Andrzej Skwarski
mgr inż.
Piotr Skłodowski
dr
Katarzyna Śmiałek
dr
Wiesław Śmiałek
dr
Iwona Sobczak

Jarosław Sochocki
mgr inż.
Karol Sosnowski
dr
Celina Sołek-Borowska
dr hab.
Krzysztof Sołoducha
mgr inż.
Artur Stachurski
inż.
Jakub Stańczyk
dr hab.
Jerzy Stańczyk
dr inż.
Jerzy Stanik
mgr inż.
Piotr Stąpor
mgr inż.
Marcin Staruch
dr inż.
Andrzej Stasiak
dr inż.
Wojciech Stecz
inż.
Paulina Stefańczyk
dr
Justyna Stochaj
inż.
Mateusz Stolarski
dr hab.
Aleksander Strasburger
dr
Andrzej Strychalski
dr inż.
Łukasz Strzelecki
mgr inż.
Leszek Sudujko
mgr inż.
Wojciech Sulej
Supiński Krzysztof's picture mgr
Krzysztof Supiński
dr inż.
Zbigniew Suski
dr
Marek Świątkowski
mgr inż.
Paweł Święcki
dr inż.
Zbigniew Świerczyński
dr hab.
Janusz Świniarski
dr hab. inż.
Bolesław Szafrański
mgr inż.
Piotr Szczepańczyk
mgr
Paulina Szczepańczyk-Wysocka

Izabela Szczepanik
mgr inż.
Karol Szczepanowski
mgr inż.
Adrian Szczepański
dr
Monika Szczerbak
dr hab. inż.
Tadeusz Szczurek
dr
Ewa Szkic-Czech
mgr inż.
Krzysztof Szkółka
mgr
Zuzanna Szpakowska
Szwarc Krzysztof's picture dr
Krzysztof Szwarc
dr inż.
Adam Szydłowski
mgr inż.
Waldemar Szylberg
dr
Arkadiusz Szymaniec
mgr inż.
Lew Szymański
mgr inż.
Maciej Szymczyk
mgr
Jakub Słowik
dr hab. inż.
Zbigniew Tarapata
dr
Jolanta Tarapata
mgr
Sylwia Tratkiewicz
mgr inż.
Józef Turczyn
prof. dr hab. inż.
Andrzej Walczak
dr inż.
Roman Wantoch-Rekowski
dr
Arnold Warchał
dr inż.
Robert Waszkowski
dr
Wioletta Wereda
dr
Bohdan Wieprzkowicz
dr inż.
Joanna Wiśniewska
dr inż.
Andrzej Wiśniewski
mgr
Łukasz Wiśniowski
mgr inż.
Mariusz Wnorowski
dr inż.
Marta Woch
dr inż.
Zdzisław Wojciechowski
mgr inż.
Jarosław Wójcik
mgr inż.
Krystian Wojdygowski
mgr inż.
Dariusz Wojtczuk
mgr inż.
Andrzej Wojtowicz
dr hab. inż.
Kazimierz Worwa
mgr inż.
Józef Woźniak
mgr inż.
Radosław Woźniak
Woźniak Jacek's picture mgr
Jacek Woźniak
mgr inż.
Adrian Woźniak
mgr inż.
Michał Wroński
inż.
Bartosz Wrzos
mgr inż.
Sławomir Wysocki
prof. dr hab.
Wojciech Włodarkiewicz
mgr inż.
Krzysztof Zaborek
prof. dr hab.
Wojciech Zajączkowski
mgr
Dawid Zajko
dr
Bartosz Zakrzewski
dr hab.
Jerzy Zalewski
inż.
Damian Zamojski
prof. dr hab. inż.
Piotr Zaskórski
dr
Wiesława Załoga
mgr inż.
Tomasz Żentara
inż.
Konrad Ziarko
dr hab. inż.
Zbigniew Zieliński
mgr inż.
Stanisław Zoń
dr inż.
Witold Żorski
mgr inż.
Kacper Zujko
mgr
Beata Zychowicz
mgr
Roman Łach
mgr inż.
Rafał Ładysz
dr
Ewa Łakoma
prof. dr hab.
Ryszard Ławniczak
dr inż.
Jarosław Łazuka
mgr
Mateusz Łochowski
dr
Tadeusz Łuba
mgr
Paweł Łuszcz
dr
Adrian Łydka
mgr inż.
Agnieszka Łypka