Pracownicy wydziału

Adamczyk Piotr's picture mgr inż.
Piotr Adamczyk
Adamkiewicz Marek's picture dr hab.
Marek Adamkiewicz
Ameljańczyk Andrzej's picture prof. dr hab. inż.
Andrzej Ameljańczyk
mgr inż.
Michał Andrzejczak
dr
Joanna Antczak
mgr inż.
Karol Antczak
dr hab. inż.
Ryszard Antkiewicz
dr inż.
Artur Arciuch
mgr inż.
Paweł Augustynowicz
mgr inż.
Piotr Bączyk
mgr inż.
Kamil Banach
dr inż.
Wiesław Barcikowski
mgr
Justyna Bielecka
mgr inż.
Michał Bijata
dr
Ireneusz Biruś
dr inż.
Grzegorz Bliźniuk
dr inż.
Piotr Bora
mgr
Anna Borek
mgr
Iwona Brzozowska
mgr inż.
Błażej Bubrowiecki
mgr inż.
Dawid Bugajewski
dr
Anna Bugalska
mgr
Piotr Buler
dr
Henryk Burlaga
mgr inż.
Tomasz Cabała
dr inż.
Mariusz Chmielewski
dr hab. inż.
Andrzej Chojnacki
Chudy Marian's picture prof. dr hab. inż.
Marian Chudy
dr inż.
Jan Chudzikiewicz
mgr
Karol Ciechanowski
mgr inż.
Marcin Cieślewicz
mgr inż.
Piotr Cybulski
dr
Beata Czuba

Przemysław Czuba
mgr inż.
Marcin Dąbkiewicz
mgr inż.
Marcin Dawiec
mgr
Katarzyna Denis-Jabłońska
mgr inż.
Tomasz Derski
dr hab.
Włodzimierz Domański
dr hab. inż.
Antoni Donigiewicz
mgr inż.
Jerzy Dorobisz
mgr inż.
Bartosz Drogosiewicz
mgr inż.
Tomasz Drozdowski
dr
Robert Dryło
mgr inż.
Władysław Dudzic
mgr inż.
Piotr Durbajło
mgr inż.
Michał Dyk
mgr
Dawid Dymkowski
mgr inż.
Olga Dzięgielewska
mgr
Damian Dzierżyński
mgr inż.
Łukasz Dzieł
mgr
Sławomir Facon
dr
Sylwia Fijałkowska
mgr inż.
Damian Frąszczak
mgr
Grzegorz Fuchs
dr inż.
Janusz Furtak
mgr
Jacek Gabriel
mgr
Paulina Gajda
prof. dr hab. n. mat.
Jerzy Gawinecki
mgr
Borys Gawroński
mgr inż.
Michał Gałusza
mgr
Kamil Gefert

Marek Gieleciński
mgr inż.
Paweł Giętkowski
mgr inż.
Michał Glet
mgr
Adrian Gniado
dr
Włodzimierz Gocalski
mgr inż.
Marcin Goluch
dr
Wiesław Gonciarski
mgr
Roman Górski
mgr
Tomasz Goryca
dr inż.
Leszek Grad
mgr
Natalia Grygorczyk
mgr
Angelika Grześkowiak
mgr inż.
Tomasz Gumowski
mgr
Katarzyna Gurmińska
mgr inż.
Tomasz Gzik
mgr inż.
Paweł Głębocki
dr inż.
Romuald Hoffmann
mgr
Katarzyna Huczek

Sekretariat ISI
dr
Izabela Iwanowicz
prof. dr hab.
Bogusław Jagusiak
dr
Matylda Jakubowska
mgr inż.
Piotr Jakubowski
mgr inż.
Hubert Janiec
mgr inż.
Maciej Jankowski
mgr inż.
Artur Janoska
mgr inż.
Michał Jarosz
dr
Małgorzata Jaroszyńska
dr
Grzegorz Jasiński
mgr
Karolina Jaworska
dr
Krystyna Jaworska
mgr
Jarosław Jędrzejewski
dr
Mariusz Jurkiewicz
mgr
Magdalena Jursza
dr
Piotr Kacprzyk
mgr inż.
Maciej Kaczanowski
mgr inż.
Adam Kaczanowski
prof. dr hab.
Waldemar Kaczmarek
mgr inż.
Kamil Kaczyński
dr
Marek Kadecki
mgr
Bożena Kalisz
mgr inż.
Leszek Kalman
dr
Tomasz Kamiński
dr inż.
Krzysztof Kanciak
mgr inż.
Mieczysław Kania
mgr inż.
Michał Kapałka
mgr inż.
Łukasz Kapczyński
mgr
Małgorzata Karasiewicz
mgr
Anna Kardasz
dr
Marian Kasperski
mgr inż.
Grzegorz Kasprzyk
dr inż.
Rafał Kasprzyk
mgr
Paweł Kawalerski
mgr inż.
Sławomir Kaźmierczak
mgr inż.
Jakub Kędzior
dr inż.
Maciej Kiedrowicz
mgr inż.
Tomasz Kijko
mgr inż.
Grzegorz Kiryk
dr
Krzysztof Klimek
dr
Piotr Kobielski
mgr
Szymon Kochanowski
dr hab.
Marek Kojdecki
mgr
Piotr Kolmann
mgr inż.
Robert Komarec
dr inż.
Gustaw Konopacki
mgr
Rafał Kopczewski
dr
Ryszard Kopiecki
dr hab.
Piotr Kosiuczenko
Kostecki Janusz's picture dr hab.
Janusz Kostecki
dr
Grzegorz Kostrzewa-Zorbas
dr inż.
Jarosław Koszela
mgr inż.
Katarzyna Kowalczyk
mgr inż.
Piotr Kowaleczko
mgr inż.
Arkadiusz Kowalski
dr
Lucjan Kowalski
mgr
Robert Kozarzewski
mgr
Piotr Kozarzewski
dr hab.
Adam Kołodziejczyk
mgr inż.
Kamil Krajewski
mgr
Anna Krawczyk
mgr inż.
Grzegorz Kropiewnicki
mgr
Aneta Krysowaty
dr
Alicja Krzepicka
dr
Adam Kubica
mgr
Kamil Kucharski
mgr inż.
Radosław Kucharz
dr
Anna Kuczyńska-Cesarz
mgr inż.
Marcin Kukiełka
dr inż.
Wojciech Kulas
dr
Justyna Kurkowiak

Piotr Kwiatkiewicz
prof. dr hab. inż.
Włodzimierz Kwiatkowski

Karol Kwietniewski
mgr inż.
Łukasz Laszko
mgr
Łukasz Lepionka
mgr
Iga Leszczyńska
mgr inż.
Łukasz Liberadzki
dr inż.
Krzysztof Liderman
mgr
Maciej Lis
dr
Leszek Lisiecki
dr
Paweł Lubowiecki
mgr inż.
Andrzej Ludew
mgr
Grzegorz Mąkosa
dr inż.
Tomasz Malinowski
mgr inż.
Krzysztof Mańk
dr inż.
Piotr Marciniak
dr hab. inż.
Maciej Marczyk
mgr inż.
Sławomir Matusiak
Matuszelański Łukasz's picture mgr inż.
Łukasz Matuszelański
mgr
Wojciech Matuszewski
mgr inż.
Dagmara Mazur
dr inż.
Marcin Mazurek
mgr inż.
Tomasz Mazurkiewicz
mgr inż.
Kamil Małysz
mgr inż.
Michał Melaniuk
mgr inż.
Łukasz Mielniczuk
mgr
Patrycja Mielnik
mgr inż.
Krzysztof Mierzejewski
mgr inż.
Artur Miktus
dr hab. inż.
Włodzimierz Miszalski
dr
Marta Miszczak
mgr
Sylwia Miszczyk
dr inż.
Michał Misztal
dr
Natalia Moch
mgr
Rafał Moczydłowski
dr inż.
Paweł Moszczyński
dr inż.
Piotr Multarzyński
dr
Monika Murawska
Murawski Krzysztof's picture dr hab. inż.
Krzysztof Murawski
mgr inż.
Adrian Myśliwiec
mgr
Krzysztof Najdzik
Najgebauer Andrzej's picture dr hab. inż.
Andrzej Najgebauer
mgr
Włodzimierz Nalepa
dr
Joanna Napiórkowska
dr hab.
Kazimierz Napiórkowski
mgr inż.
Jarosław Napiórkowski
mgr
Wojciech Niedbała
Nowacki Gabriel's picture dr hab. inż.
Gabriel Nowacki
Nowicki Tadeusz's picture dr hab. inż.
Tadeusz Nowicki
mgr
Piotr Nowicki
mgr inż.
Michał Nowotarski
mgr inż.
Mieczysław Ogórek
mgr
Marek Około-Kułak
mgr
Sylwia Olczak
dr
Jarosław Olejniczak
dr
Anna Orzyłowska
dr
Adam Ostanek
mgr inż.
Hubert Ostap
mgr
Piotr Owczarczyk
mgr inż.
Marcin Pachnik
mgr inż.
Łukasz Paciorek
mgr inż.
Małgorzata Paciorkowska
mgr inż.
Marcin Paciorkowski
mgr inż.
Krzysztof Panufnik

Andrzej Paradowski
dr hab. inż.
Andrzej Paszkiewicz
mgr
Bohdan Paszukow
dr inż.
Adam Patkowski
dr
Katarzyna Pawlak-Kołodziejska
prof. dr hab. inż.
Irena Pawłow-Niezgódka
mgr inż.
Emil Paź
mgr inż.
Marcin Paź
dr hab.
Henryk Pałaszewski
dr inż.
Tomasz Pałys
prof. dr hab.
Zbigniew Peradzyński
mgr inż.
Marcin Perka
dr
Joanna Piasecka
mgr
Grzegorz Piątkowski
dr inż.
Dariusz Pierzchała
dr
Kazimierz Piotrkowski
mgr
Bogusław Plata
dr inż.
Jerzy Ploch
mgr
Sylwester Pniak
dr inż.
Grzegorz Pokorski
mgr inż.
Krzysztof Politowski
dr inż.
Henryk Popiel
mgr inż.
Tomasz Protasowicki
dr inż.
Monika Pszczoła
dr inż.
Krzysztof Pszczoła
dr
Stanisław Ptaszek
mgr
Paweł Pulik
dr inż.
Józef Rafa
mgr inż.
Damian Rainko
mgr
Małgorzata Rejman-Karolewska
prof. dr hab. inż.
Przemysław Rokita
mgr inż.
Marcin Romaldowski
dr
Jerzy Różański
mgr inż.
Bartosz Różański
mgr inż.
Andrzej Rozmus
dr inż.
Stefan Rozmus
mgr inż.
Małgorzata Rudnicka-Schmidt
mgr
Michał Rudnicki
mgr
Sebastian Rudnik
dr inż.
Jarosław Rulka
mgr
Hanna Rutkiewicz
dr hab.
Janusz Rybiński
mgr inż.
Paweł Ryszawa
dr inż.
Marek Salamon
mgr inż.
Wojciech Satała
dr
Agnieszka Ścisło
mgr inż.
Michał Siek
mgr
Beata Siemieńska
prof. dr hab. inż.
Piotr Sienkiewicz
mgr inż.
Łukasz Skibniewski
dr inż.
Irena Skórska
dr hab.
Aleksandra Skrabacz
mgr inż.
Stanisław Skrzypecki
dr
Joanna Skulska
inż.
Piotr Skwarcan
dr
Andrzej Skwarski
mgr inż.
Piotr Skłodowski
dr
Wiesław Śmiałek
dr
Katarzyna Śmiałek
mgr inż.
Karol Sosnowski
dr
Celina Sołek-Borowska
dr hab.
Krzysztof Sołoducha
mgr inż.
Artur Stachurski
dr hab.
Jerzy Stańczyk
dr inż.
Jerzy Stanik
mgr inż.
Piotr Stąpor
dr inż.
Andrzej Stasiak
dr inż.
Wojciech Stecz
dr
Justyna Stochaj
dr hab.
Aleksander Strasburger
dr
Andrzej Strychalski
dr inż.
Łukasz Strzelecki
mgr inż.
Leszek Sudujko
mgr inż.
Wojciech Sulej
dr inż.
Zbigniew Suski
dr
Marek Świątkowski
mgr inż.
Paweł Święcki
dr inż.
Zbigniew Świerczyński
dr hab.
Janusz Świniarski
dr hab. inż.
Bolesław Szafrański
mgr inż.
Piotr Szczepańczyk
mgr
Paulina Szczepańczyk-Wysocka
mgr inż.
Karol Szczepanowski
mgr inż.
Adrian Szczepański
dr hab. inż.
Tadeusz Szczurek
dr
Ewa Szkic-Czech
mgr inż.
Krzysztof Szkółka
mgr
Krzysztof Szwarc
dr inż.
Adam Szydłowski
mgr inż.
Waldemar Szylberg
dr
Arkadiusz Szymaniec
mgr inż.
Maciej Szymczyk
mgr
Jakub Słowik
dr
Jolanta Tarapata
dr hab. inż.
Zbigniew Tarapata
mgr
Sylwia Tratkiewicz
mgr inż.
Józef Turczyn
prof. dr hab. inż.
Andrzej Walczak
dr inż.
Roman Wantoch-Rekowski
dr
Arnold Warchał
dr inż.
Robert Waszkowski
dr
Wioletta Wereda
dr
Bohdan Wieprzkowicz
dr inż.
Joanna Wiśniewska
dr inż.
Andrzej Wiśniewski
mgr
Łukasz Wiśniowski
mgr inż.
Mariusz Wnorowski
dr inż.
Marta Woch
dr inż.
Zdzisław Wojciechowski
mgr inż.
Jarosław Wójcik
mgr inż.
Krystian Wojdygowski
mgr inż.
Dariusz Wojtczuk
dr hab. inż.
Kazimierz Worwa
mgr inż.
Józef Woźniak
mgr inż.
Adrian Woźniak
mgr inż.
Radosław Woźniak
mgr
Jacek Woźniak
mgr inż.
Michał Wroński
mgr inż.
Sławomir Wysocki
prof. dr hab.
Wojciech Włodarkiewicz
prof. dr hab.
Wojciech Zajączkowski
mgr
Dawid Zajko
dr
Bartosz Zakrzewski
dr hab.
Jerzy Zalewski
prof. dr hab. inż.
Piotr Zaskórski
dr
Wiesława Załoga
mgr inż.
Tomasz Żentara
inż.
Konrad Ziarko
dr hab. inż.
Zbigniew Zieliński
mgr inż.
Stanisław Zoń
dr inż.
Witold Żorski
mgr inż.
Kacper Zujko
mgr
Beata Zychowicz
dr
Ewa Łakoma
prof. dr hab.
Ryszard Ławniczak
dr inż.
Jarosław Łazuka
dr
Tadeusz Łuba
mgr
Paweł Łuszcz